تبلیغات
موزیک جدید - امروز مدیران سازمان بازرسی از سرمایه‌های كشور هستند/تمام ظرفیت خود را به كار می‌گیرم تا مردم به حقوق خود دست پیدا كنند

امروز مدیران سازمان بازرسی از سرمایه‌های كشور هستند/تمام ظرفیت خود را به كار می‌گیرم تا مردم به حقوق خود دست پیدا كنند

سه شنبه 1 فروردین 1396 01:26 ق.ظ

 

امروز مدیران سازمان بازرسی از سرمایه‌های كشور هستند/تمام ظرفیت خود را به كار می‌گیرم تا مردم به حقوق خود دست پیدا كنند

 • امروز مدیران سازمان بازرسی از سرمایه‌های كشور هستند/تمام ظرفیت خود را به كار می‌گیرم تا مردم به حقوق خود دست پیدا كنند

  حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی گفت: در طول این سال‌ها به معنای كامل دویده‌ام و زحمات بسیار به همكاران خود داده‌ام، از این فرصت استفاده كرده و از تمامی آنها تشكر می‌كنم. امیدوارم با حضور آقای سراج شاهد گام های بلندتری درسازمان بازرسی كل كشور باشیم.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حجت‌الاسلام و المسلمین پورمحمدی به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی كل كشور؛ حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی در مراسم تودیع خود و معرفه ناصر سراج به عنوان رئیس جدید سازمان بازرسی (۵ شهریور ۱۳۹۲) كه در محل سازمان بازرسی كل كشور برگزار شد با اشاره به فرازهایی از دعای مكارم الاخلاق صحیفه سجادیه، گفت: دو سال و اندی است كه جلسات منظم اخلاق را در سازمان بازرسی برگزار كرده و فرازهای این دعا را می خوانیم. جالب آنكه قرائت آخرین فراز از این دعا با آخرین جلسه اخلاق و پایان كار ما در این سازمان مصادف شده بود.

  رئیس سابق سازمان بازرسی كل كشور همچنین با اشاره به خاطره ای از مرحوم آیت الله بهجت گفت: در آخرین جلسه ای كه خدمت مرحوم آیت الله العظمی بهجت رسیده بودیم توصیه ای به ما داشتند مبنی بر اینكه هر كار می كنید مراقب باشید كه پشیمان نشوید. امروز كه مجددا به جمله ایشان فكر می كنم می بینیم كه دارای مضامین خیلی بلند و عظیم است و همه باید به آن دقت كنیم.

  پورمحمدی با تشریح چگونگی ورودش به سازمان بازرسی گفت: همان طور كه می دانید ورودم به سازمان بازرسی فرایندی را طی كرده است و بنده به خاطر دلایلی كه داشتم نسبت به پذیرش این مسئولیت ملاحظاتی داشتم. بنده طی گزارشی این دلایل را خدمت  مقام معظم رهبری شرح دادم و مقام معظم رهبری فرمودند كه فلانی برود چرا كه برای او خوب است و برای سازمان خوب‌تر. امروز نیز احساس می كنم به رغم مشكلات و فشارها حضورم در سازمان بازرسی كل كشور برای من خوب بود و خدا را به خاطر این توفیق سپاسگزارم. اما آنچه كه مقام معظم رهبری فرمودند (ورود پورمحمدی برای سازمان بازرسی خوب تر) را باید دیگران قضاوت كنند.
   
  سازمان بازرسی قابلیت خوبی برای نظام ایجاد كرده است

  وی همچنین به توصیه های آیت الله شاهرودی اشاره كرد و گفت: آیت الله شاهرودی ضمن اینكه تاكید داشتند به سازمان بازرسی بیایم به بنده توصیه كردند كه سازمان بازرسی، سازمان قوه قضائیه نیست و نتیجه كار سازمان متوجه همه كشور است. بنده طی سال های حضورم در سازمان بازرسی تلاش كردم این دیدگاه را عملی كنم. همچنین آیت الله شاهرودی توصیه كردند كه در سازمان بازرسی از مدیران سایر بخش ها كمك بخواهم كه سعی كردم این بخش را حدالامكان تقویت كنیم. امروز خوشحالیم كه سازمان بازرسی با تلاش دوره های مختلف امروز از ظرفیت كارشناسی و حقوقی خوبی برخوردار است و قابلیت خوبی برای نظام به وجود آورده است.

  وزیر دادگستری دولت یازدهم در بخش دیگر سخنان خود از آیت الله آملی لاریجانی به خاطر تمدید ماموریت اش در سازمان بازرسی تشكر و سپاسگزاری كرد و گفت: به رغم اینكه ۲۰ سال از دستگاه قضایی فاصله گرفته بودم ولی طی مدت حضورم در سازمان بازرسی همكاری صمیمانه با بنده از سوی بخش های مختلف دستگاه قضایی انجام شد كه از این بابت بسیار متشكرم.
   
  تشكر پورمحمدی از بدنه دولت

  پورمحمدی همچنین از دولت گذشته تشكر كرد و گفت: هر چند با بخش هایی از دولت گذشته مسایلی داشتیم ولی بدنه گسترده دولت سازمان بازرسی كل كشور را پذیرفته و همكاری خوبی با ما داشتند. بنابراین جا دارد از طیف و خانواده گسترده دولت به رغم اینكه مشكلات بالایی در سطح بالا ایجاد كردند، تشكر كنم. در طول این سال ها به معنای كامل دویده ام و زحمایت بسیار به همكاران خود در سازمان دادم كه از این جا متشكر می كنم. سعی می كردم با همكاران خود بدوم ولی اجرای مسایل من تلاش زیادی می خواست. باعث خوشبختی است كه طی این مدت گزارش خلاف و نقطه ضعف بین همكاران به میزان حداقل بود.
   
  مدیران سازمان بازرسی از سرمایه‌های كشور هستند

  وی همچنین از مدیران سازمان بازرسی تشكر و قدردانی كرد و گفت: امروز مدیران سازمان بازرسی از سرمایه های كشور هستند و به این خاطر سازمان بازرسی را یك نعمت، دستگاه توانمند و انبوه كارشناس و زبده برای كشور می دانم. امیدوارم با حضور آقای سراج این موضوع به بلوغ كامل خود نائل شود.
   
  تمام ظرفیت خود را به كار می گیرم تا مردم به حقوق خود دست پیدا كنند

  وزیر دادگستری همچنین خاطرنشان كرد: بنده امروز به عنوان وزیر دادگستری انتخاب شدم. امید دارم سرباز خوبی قوه قضائیه درون دولت باشد. امید دارم ارتباطات این حوزه را تقویت كنم. سعی می كنم تمام ظرفیت خود را بذل كنم تا عدالت اجرا شود و مردم عزیزمان به حقوق خود دست پیدا كنند. من به عنوان یك كارگزار دستگاه قضایی سعی می كنم خدمتگزار بوده و برای سازمان بازرسی هم نقش مكمل را درون دولت ایفا كنم.
   
  دولت تدبیر و امید به اجرای قانون حساس است

  پورمحمدی همچنین راجع به دولت تدبیر و امید ابراز خوشبینی كرد و گفت: طی مدتی كه به عنوان وزیر دادگستری در جلسات و جمع های دولت یازدهم حضور پیدا كردم رویكردهای خوبی از دولت شاهدم؛ حساسیت به اجرای قانون، برنامه، نظم و ممانعت از بی انظباطی و برخورد با اسراف بیت المال از جمله رویكردهای مناسب دولت است كه مرا خوشبین كرده است.

  رئیس سابق سازمان بازرسی كل كشور همچنین در خصوص آشنایی اش با سراج خاطرنشان كرد: بنده از قدیم در دادسرا با آقای سراج ارتباط داشتم تا امروز كه با كوله باری از تجربه، توانایی، تلاش و تحرك وارد سازمان بازرسی شده اند كه امیدوارم با همكاری مدیران و كارشناسان سازمان بازرسی شاهد گام های كاملا بلند تری در سازمان بازرسی شویم. امیدواریم این راه با جدیت و سلامت بیشتر ادامه پیدا كند.

  پورمحمدی پایان بخش سخنان خود به غزلی از حافظ اختصاص داد و گفت: امیدوارم خداوند عزت و سعادت، توكل، اعتماد به نفس، حس ظن و حسن نیت، روحیه تقوا و خداترسی را در ما زنده كند و عشق به خدمت، عشق به تلاش و عشق به تعالی و اعتلای كشور را در دل ما زنده كند و به یك امر مقدس برای همه تبدیل كند. 

  انتهای پیام/

  منبع

  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰

  نویسنده: admin


برچسب ها: امروز ، مدیران ، سازمان ، بازرسی ، از ، سرمایه‌های ، كشور ،